Dodejte si odvahu na změny s pozitivím dopadem

Hledáme a využíváme příležitosti vyvolávající změny s pozitivními dopady na nás, na organizace našich klientů, trh, komunity nebo společnost. Nespokojíme se s průměrem nebo obecně akceptovanými pravdami.

Jsme posedlí touhou znovu porozumět všemu, co je považováno za samozřejmé. Zkoumáme kontext, nové metodiky a postupy, abychom zdokonalili design process, což nás vždy přivede k lepším řešením problémů.

Standard strategic model

Standardní strategický model, se kterým pracují téměř všichni, nabízí průnik mezi business value, customer value a technologickou a ekonomickou dosažitelností. Nedostatečnost tohoto modelu spočívá v jeho orientaci na krátkodobé cíle a v tom, že neřeší udržitelnost rozvoje organizací.

Enhanced strategic model

Když v tradičním modelu nahradíme proveditelnost udržitelností, sice dosáhneme orientace na dlouhodobé cíle, budeme ale klouzat po povrchu aktuálních trendů. Zásadně nám bude chybět pragmatický pohled na uskutečnitelnost projektů.

Stride XL strategic model

Náš strategický model rozvoje stojí podobně jako židle na čtyřech pevných nohách. Kromě Business value a Customer value pracuje s dlouhodobou vizí udržitelného rozvoje i s pragmatickým pohledem na realizaci vytyčených cílů v podobě technologické a ekonomické proveditelnosti. Jedině tak důsledně aplikujeme principy Human Centered Design (HCD).

Jsme
climate designers

Jak budovat udržitelné digitální produkty? Jak se stát pionýrem udržitelných změn ve své organizaci? Jak se stát Climate Designerem?

Chráníme přírodu a životní prostředí. Děláme to nejen jako firma, ale i ve svých osobních životech. Vše, co děláme, plynule navazuje na přirozený koloběh života. Proto jsme se naprosto přirozeně stali součástí hnutí Climate Designers, globální komunity sdružující designéry napříč obory, kteří své schopnosti a tvůrčí energii směřují k řešení klimatické krize.

Spojení s dalšími profesionály v oblasti designu, se kterými sdílíme hodnoty a tím pádem i cíle, je pro nás skvělou příležitostí zvýšit dopad všeho, co ve Stride XL děláme. Spustili jsme českou a slovenskou pobočku Climate Designers.

Společně hledáme nové způsoby komunikace, které vedou ke klimatické akci: organizujeme online komunitu, která je aktivní na místní i globální úrovni, pořádáme přímé akce a iniciujeme udržitelné změny v životech jednotlivců i organizací.

Climate Designers Czech Republic & Slovakia můžete sledovat na Facebooku, Instagramu a Linkedinu.

Pojeďte v tom s námi! Zanechte nám kontakt a my vás budeme včas informovat o dalších krocích.

Zodpovědné
jednání

Usilujeme o vytvoření dlouhodobého pozitivního dopadu na vaše podnikání a vaše zákazníky současně s vylepšováním vaší komunity, společnosti a životního prostředí.

Smysluplnost
a udržitelnost

Prostřednictvím komplexních transformací přinášíme rozpoznatelnou hodnotu a zlepšujeme způsob, jakým lidé společně žijí, pracují a podnikají.

Pojďme spolu spáchat nějaké to dobro.

Stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt a my se brzy ozveme.

Odesláním souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Moc děkujeme za váš zájem. Brzy se ozveme.
Oooops. Něco je špatně. Nechybí vám nějaký povinný údaj?

Stride XL, s.r.o.

Sekaninova 869/3
614 00 Brno

07234783 DIČ CZ07234783